O nas

Zapewnimy profesjonalną obsługę księgową Twojej firmie

Biuro Rachunkowe mTax specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług księgowych oraz obsługi kadrowo – płacowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych, jednoosobowych firm, średnich przedsiębiorstw, jak i dużych spółek.

Biuro rachunkowe mTax działa na podstawie certyfikatu księgowego nr 60832/2013.

Ofrujemy
Indywidualne podejście do klienta
Elastyczny czas pracy
Mobilność
Odbiór dokumentów od klienta
Świadczenie usług w siedzibie klienta
Bezpłatne wsparcie merytoryczne
Atrakcyjne ceny
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Przy ustalaniu zasad współpracy, zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby Klienta, proponując najbardziej korzystne rozwiązania. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy elastyczny czas pracy naszego biura. Oprócz standardowego czasu pracy w godzinach: 8.00 - 16.00, Klienci mogą na nas liczyć również w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Działamy na terenie Płońska, Warszawy i okolic. Możemy spotkać się z Państwem w dowolnym, dogodnym dla obydwu stron miejscu. Oprócz tradycyjnej formy współpracy, oferujemy również świadczenie usług w siedzibie Klienta

Współpraca z nami to gwarancja rzetelnej i terminowej obsługi księgowej. Pozwoli to Państwu ograniczyć obowiązki z zakresu księgowości do niezbędnego minimum.
Zapewniamy wysoką jakość oraz pełną dyskrecję w powierzonych nam sprawach

Zapraszam do współpracy

Magdalena Majkowska